علیرضا جاوید عربشاهی متولد اول آذر ۱۳۶۳ در شهرستان گناباد است. وی تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در شهرستان گناباد سپری نموده و جهت ادامه تحصیل  رهسپار مشهد مقدس شد و پس از سپری نمودن مقطع کارشناسی در رشته مکانیک طراحی جامدات و کارشناسی ارشد در گرایش طراحی کاربردی، رشته کارآفرینی را برای تحصیل در مقطع دکتری انتخاب نمود.

علیرضا جاوید عربشاهی به مدت ۷ سال مدیریت مرکز رشد فناوری گناباد را برعهده داشت و هم اکنون نیز عهده‌دار مدیریت مرکز رشد فناوری در مشهد مقدس است. 

وی در بیش از ۱۰ سال گذشته، علاوه بر دو مورد ذکر شده، سمت‌ها و جایگاه‌های حرفه‌ای و تخصصی مختلفی از قبیل مدرس دانشگاه، مشاور تجاری‌سازی پارک علم و فناوری خراسان، مشاور معاون علمی آستان قدس رضوی، عضو کارگروه تجاری‌سازی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عضو کارگروه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور معاونت علمی ریاست جمهوری، کارشناس کارآفرینی در برنامه‌های مختلف و ... را تجربه نموده و همچنان نیز در تعدادی از این سمت‌ها مشغول به فعالیت است.

با توجه به تخصص و تجربه علیرضا جاوید عربشاهی، میتوان وی را «متخصص کارآفرینی» دانست که در این حوزه بسیار موفق عمل کرده و یکی از صاحب‌نظران فعال در کشور شناخته می‌شود.

شجاعت در تصمیم‌گیری، صداقت با مردم و شفافیت در عملکرد، مبارزه با باندهای قدرت و ثروت، توزیع عادلانه فرصت‌ها، راه‌اندازی کسب و کارهای دانش‌بنیان و ... اساس کار وی در صورت ورود به مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

«نه بازگشت به گذشته، نه تحمل وضع موجود، تغییر به نفع مردم»، شعار اصلی علیرضا جاوید عربشاهی در رقابت‌های انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی است.


#انتخاب_برای_تغییر

#تغییر_به_نفع_مردم

#مسیر_جاوید